GoDaddy ofisleri ve merak ettikleriniz (video)

GoDaddy ofisleri ve merak ettikleriniz (video)

Dünyanın en meşhur alan adı registry firmalarından Godaddy müşterileri için üç farklı ofisini kullanarak üç farklı video hazırladı. Videolarda Godaddy hakkında merak edilen bir çok soruyu da videoları ile cevaplamış oldu.

İlk video Godaddy Sunnyvale, California ofisinde çekildi. Silikon Vadisi’ nin merkezinde bulunan Godaddy’ nin ofisi, yiyecek ve içecek hizmetleri, go-kart & tırmanma duvarları ofisi çalışanları için mükemmel kılıyor. 

 

İkinci video Temple, Arizona ofisinde çekildi. Godaddy Temple ofisi çalışmak için mükemmel bir konuma sahip. Açık basketbol sahalarından, açık hava da yemek yeme alanlarına kadar düşülmüş olan Arizona ofisi çalışanlarına ofisi en eğlenceli hale getirmek için en ince detaylarına kadar düşünülmüş.

 

Ve son video çekimleri ise Cambridge, Massachusetts ofisinde hazırlandı. Godaddy Massachusetts ofisi ayrıcalıklı projelerin yürütüldüğü ve ekibin sıkı çalıştığı ofislerden biri. Godaddy projelerle yoğun çalışma hayatı içerisinde olan personeli için ping pong turnuvalarını da düşünmeyi ihmal etmemiş.

Ülkemizde de faliyet gösteren Godaddy’ nin keyifli ofis projelerini ülkemizde de hayata geçirmesini en kısa sürede bekliyoruz.